روشهای کاشت ایمپلنت دندان

انواع طرح درمانهای کاشت ایمپلنت دندان بسته به شرایط کاری و نظر دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان متفاوت است. پس ازکاشت ایمپلنت روکش ساخته می شود. علاوه بر تفاوت روش های کاشت دندان، روکش های مورد استفاده نیز بسیار متنوع می باشند، که این امر در دندانپزشکی زیبایی بسیار مهم است.

با بکارگیری ایمپلنت، دندان هایی همانند دندان طبیعی برای فرد فراهم می شود. کاشت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است.

روش های کاشت دندان روز به روز پیشرفته تر شده است. از این رو می توان با سهولت اقدام به کاشت نمود.

یکی از روش های مدرن امروزی، کاشت ایمپلنت بدون جراحی و درد است. این روش درمانی از روش های مدرن امروزی محسوب می شود.

ادامه مطلب

آنچه درباره ایمپلنت باید بدانیم

آنچه درباره ایمپلنت باید بدانیم را در این مقاله شرح می دهیم. ایمپلنت دندان را بهترین روش برای جبران دندان از دست رفته بایستی دانست. در این روش دندانی همانند دندان طبیعی برای فرد مهیا می شود که با سایر روش های دندانپزشکی قادر به فراهم شدن چنین دندانی نیست.

ادامه مطلب

مدت زمان ایمپلنت دندان جلو چقدر است؟

مدت زمان ایمپلنت دندان برای دندان های جلو یا دندان های خلفی بسته به روش انتخابی برای کاشت دندان متغیر است. انتخاب روش مناسب برای کاشت دندان بسته به شرایط بیمار توسط متخصص انجام می شود.

ادامه مطلب

ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد؟

ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد؟ سوال بسیاری از متقاضیان کاشت ایمپلنت دندان است. در پاسخ بایستی گفت بله می توان تمام دندان ها را ایمپلنت کرد

ادامه مطلب

چه کسانی نمی توانند ایمپلنت دندان کنند؟

در جواب کسانی که می پرسند چه کسانی نمی توانند ایمپلنت کنند؟ بایستی گفت اغلب افراد با توجه به پیشرفت های فراهم شده در درمان های دندانپزشکی قادر به کاشت ایمپلنت دندان implant dental هستند. تنها در برخی از بیماران بایستی درمان بسته به شرایط آن ها انجام شود که در این مطلب به شرح آن می پردازیم.

ادامه مطلب